Author: s***k
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: The most beautiful highlighter i ever owned. Its a must have sis 🩷 very pigmented and shiny 🌈 pls like, im broke 🌟
Color: Multicolor | Size: one-size | 3 photo(s)
Price: 49kr
one-size
Our SHEGLAM Major Beam Blast Eyeshadow features a stunning long-lasting holographic laser effect, perfect for parties, festivals, and more! Use it as an eyeshadow topper or a liner to add a major pop of rainbow fun to your look.
| Ingredients | Alcohol-Free, Vegan, Fragrance-Free |
| Material | ABS |
| Texture | Pressed Powder |
| Finish | Shimmer |
| Type | Glitter & Shimmer |
| Color | Major Beam |
| Length | 4 cm |
| Width | 2 cm |
| Net Weight | 1.2 g |
| Height | 4 cm |
| SKU | sb2406181454514046 |
Author: s***k
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: The most beautiful highlighter i ever owned. Its a must have sis 🩷 very pigmented and shiny 🌈 pls like, im broke 🌟
Color: Multicolor | Size: one-size | 3 photo(s)
Author: g***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: beautiful as eyeshadow and highlighter
Color: Multicolor | Size: one-size | 3 photo(s)
Author: l***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Really nice and works well as a highlight too
Color: Over the Rainbow | Size: one-size | 1 photo(s)
Author: m***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: This is a very good dupe for the Fenty Bomb. It’s actually really good for the price. I recommend it with my whole heart!. The
Color: Major Beam | Size: one-size | 3 photo(s)